PBA - Provinciale Badmintonvereniging Antwerpen

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Kennismaking Clubgegevens Speellocaties in de provincie Antwerpen
Speellocaties in de provincie Antwerpen Afdrukken

AartselaarSporthal Aartselaar klik op de link om naar de locatie te gaanRita Serveert klik op de link om naar de locatie te gaan ma 19:00-22:30
AntwerpenSted. Sporthal Antwerpen Kiel klik op de link om naar de locatie te gaanRoyal Antwerp klik op de link om naar de locatie te gaan wo 21:00-23:00 (30/8 tot 28/6) -- zo 18:00-23:00 (3/9 tot 27/5)
Pius X Instituut klik op de link om naar de locatie te gaanRoyal Antwerp klik op de link om naar de locatie te gaan wo 17:30-19:00 (gr1) 19:00-20:30 (gr2) (13/9 tot 25/04 jeugdtraining) -- vr 21:00-23:00 (8/9 tot 1/6)
Stedelijke Sporthal Luchtbal klik op de link om naar de locatie te gaanAntverpino Kon. klik op de link om naar de locatie te gaan wo 20:30-23:00 -- do 19:00-21:00 -- za 17:00-21:00
Sporthal De Polder klik op de link om naar de locatie te gaanDe Reigers klik op de link om naar de locatie te gaan ma 15:00-16:30 vrij 16:00-17:30
Sporthal Wilrijkse Plein klik op de link om naar de locatie te gaanBell Badminton klik op de link om naar de locatie te gaan di: 19:00-21:00
BalenSporthal De Bleukens klik op de link om naar de locatie te gaanOlmen Balen klik op de link om naar de locatie te gaan do 19:00-22:30 -- zo 19:00-21:00
BeerseGem. Sporthal Beerse klik op de link om naar de locatie te gaan´t Beerke klik op de link om naar de locatie te gaan ma 18:00-20:00 (jeugd) en 20:00-23:00 (volw) -- do 20:00-23:00 (volw) -- vr 17:30-19:30 (jeugd) -- zo 9:30-12:30 (volw)
BerchemBrilschans (SIVO) klik op de link om naar de locatie te gaanAIB klik op de link om naar de locatie te gaan vr 12:00-14:00(dames)
Sporthal SISO klik op de link om naar de locatie te gaanOlympia klik op de link om naar de locatie te gaan woe 20:00-22:00
Gem. Sporthal Het Rooi klik op de link om naar de locatie te gaanOlympia klik op de link om naar de locatie te gaan di 20:00-23:00 -- zo 10:00-13:00 (jeugd/comp)
BerlaarSporthal 't Stapveld klik op de link om naar de locatie te gaanBerlaar klik op de link om naar de locatie te gaan maa 17:30-19:00 (gev. jeugdtr) -- di 19:00-20:30 (beg.jeugdtr) -- wo 20:30-22:30 -- zo 10:00-12:30
BorgerhoutGem. Sporthal Borgerhout klik op de link om naar de locatie te gaanAmateurs klik op de link om naar de locatie te gaan wo 20:00-23:30 -- do 21:00-23:30
Gem. Sporthal Borgerhout klik op de link om naar de locatie te gaanOlympia klik op de link om naar de locatie te gaan za 9:00-12:30 (jeugd/comp)
BornemSportcomplex 't Breeven klik op de link om naar de locatie te gaanPlumula klik op de link om naar de locatie te gaan ma 18:00-22:30 -- do 18:00-23:00 -- zo 17:30-20:00 (comp)
BrasschaatSportoase Elshout klik op de link om naar de locatie te gaanBrasschaatse klik op de link om naar de locatie te gaan ma 20:00-23:00 -- do 20:00-23:00 -- zo 19:00-22:00 (compet) -- wo 19:30-21:00 (G-sport)
BrechtSporthal De Zandbergen klik op de link om naar de locatie te gaanSt Job klik op de link om naar de locatie te gaan di 21:00-22:30 -- woe 18:30-23:00 -- zo 10:00-12:30 (comp)
DesselSportpark Brasel klik op de link om naar de locatie te gaanSpinshuttle klik op de link om naar de locatie te gaan di 18:00-23:30 -- do 20:00-23:00 -- zo 09:30-12:00
DuffelSporthal Rooienberg klik op de link om naar de locatie te gaanDuffel klik op de link om naar de locatie te gaan ma 20:00-23:00 -- wo 13:30-16:30 -- do 20:00-23:00 -- vr 14:00-16:30 -- zo 19:00-22:30
EdegemSporthal Den Willecom klik op de link om naar de locatie te gaanRapido klik op de link om naar de locatie te gaan di 21:00-22:30
Sporthal Den Willecom klik op de link om naar de locatie te gaanOLVE klik op de link om naar de locatie te gaan ma 13:30-14:30 -- woe 14:00-17:00 -- woe 20:00-23:30 -- do 19:00-21:00 -- vr 17:00-19:00 -- za 10:30-13:30 (comp) -- zo 9:30-12:00
EkerenSporthal Het Venneke klik op de link om naar de locatie te gaanSmash klik op de link om naar de locatie te gaan ma 19:00-23:00
EssenSporthal Heuvelhal (Omnihal Essen)(Heuvelplein) klik op de link om naar de locatie te gaanEssen klik op de link om naar de locatie te gaan wo 20:00-22:00 -- vr 20:00-22:00
Sporthal Hemelrijk klik op de link om naar de locatie te gaanEssen klik op de link om naar de locatie te gaan di 17:00-19:00 -- do 17:00-19:00 -- zo 19:00-21:30 (comp)
GeelSporthal Kon. Atheneum Geel klik op de link om naar de locatie te gaanGeelse klik op de link om naar de locatie te gaan di 19:30-22:00 -- do 18:00-22:30 -- zo 9:00-12:00 (comp)
Grobbendonk (Bouwel)Sportcomplex De Molen klik op de link om naar de locatie te gaanDe Pluim klik op de link om naar de locatie te gaan ma 18:00-23:00 -- woe 18:00-23:30 -- zo 9:30-12:30 en zo 18:15-21:30 (comp)
Heist-op-den-BergDe Sporthal klik op de link om naar de locatie te gaanBerlaar klik op de link om naar de locatie te gaan vrij 21:00-23:00(vrijsp en comp)
De Sporthal klik op de link om naar de locatie te gaanHeibac klik op de link om naar de locatie te gaan di 19:00-23:00 (iedereen en begeleiding jeugd 19:00-20:00) -- do 20:00-23:00 (iedereen) -- zo 19:00-21:30 (iedereen)
HerentalsSporthal Vossenberg klik op de link om naar de locatie te gaanHerentalse klik op de link om naar de locatie te gaan ma 17:00-19:00 (jeugd) -- za 9:30-11:30 (jeugd) -- ma 21:00-23:30 (volw) -- do 21:00-23:30 (comp/volw)
HerenthoutSporthal 't Kapelleke klik op de link om naar de locatie te gaan´t Heurtuits Dropke klik op de link om naar de locatie te gaan ma 20:00-23:00 -- di 20:00-23:00 (comp) -- wo 14:00-17:00 -- do 20:00-23:00 -- zo 18:30-21:00 (comp)
HerseltVIC De Mixx klik op de link om naar de locatie te gaanUpdelaan klik op de link om naar de locatie te gaan woe 21:00-22:00
HobokenSporthal Extra Time klik op de link om naar de locatie te gaanBell Badminton klik op de link om naar de locatie te gaan do 20:00-23:00
HoevenenSporthal Attenhoven klik op de link om naar de locatie te gaanSmash klik op de link om naar de locatie te gaan do 19:00-23:00
Sportcentrum Blokwegvelden klik op de link om naar de locatie te gaanBASF klik op de link om naar de locatie te gaan ma 20:15-23:00 (comp)
HoogstratenSporthal VTI klik op de link om naar de locatie te gaanHoogstraten klik op de link om naar de locatie te gaan woe 18:30-20:00(jeugd) -- 20:00-22:30(volw) -- za 10:00-12:00 -- 10:00-11:00(minibad) -- 11:00-12:00(g-badm)
KapellenGem. Sporthal Kapellen klik op de link om naar de locatie te gaanSmash klik op de link om naar de locatie te gaan zo 10:00-13:00 (comp)
KasterleeGem. Sporthal Kasterlee klik op de link om naar de locatie te gaanKabad klik op de link om naar de locatie te gaan woe 21:00-23:00 -- zo 19:00-22:00 (comp)
KesselSporthal De Putting klik op de link om naar de locatie te gaanBerlaar klik op de link om naar de locatie te gaan do 18:00-19:00 (beg. jeugdtr) -- do 19:00-20:30 (gev.jeugdtr))
KontichSporthal St. Rita College klik op de link om naar de locatie te gaanRiko Hubertus Badminton klik op de link om naar de locatie te gaan ma 21:30-23:00
Gem. Sporthal De Nachtegaal klik op de link om naar de locatie te gaanRita Serveert klik op de link om naar de locatie te gaan do 20:00-22:30 -- zo 19:00-21:30 (competitie) -- mei en juni za 9:00-13:00 -- di 20:00-22:30
Gem. Sporthal De Nachtegaal klik op de link om naar de locatie te gaanGLS Badminton klik op de link om naar de locatie te gaan wo 19:00-21:00
Sporthal St. Rita College klik op de link om naar de locatie te gaanRita Serveert klik op de link om naar de locatie te gaan di 20:00-22:30 -- woe 13:00-15:00 (jeugd) -- za 9:00-13:30
LeestSporthal Kouter klik op de link om naar de locatie te gaanBD Opslag klik op de link om naar de locatie te gaan do 18:00-20:00 -- za 16:00-18:00
LintDe Witte Merel klik op de link om naar de locatie te gaanDe Lintse Pluimvreters klik op de link om naar de locatie te gaan ma 18:00-19:00 (jeugdtr) -- di 17:45-18:45 -- ma 19:00-20:30 (Volwas)-- woe 21:00-22:30
MechelenSportpark De Nekker klik op de link om naar de locatie te gaanDe Nekker klik op de link om naar de locatie te gaan di 20:30-23:30 (comp) -- woe 20:00-23:30 (comp) -- zo 10:00-13:00
Sporthal Scheppersinstituut Mechelen klik op de link om naar de locatie te gaanDe Opscheppers klik op de link om naar de locatie te gaan ma 19:00-22:00
MerksemSporthal Edusport klik op de link om naar de locatie te gaanBacss klik op de link om naar de locatie te gaan di 20:00-23:00 -- vr 20:00-23:00
MerksplasSportcentrum 't Hofeind klik op de link om naar de locatie te gaanMerksplasse klik op de link om naar de locatie te gaan ma 19:00-22:30 -- do 19:00-23:00 -- za 13:30-16:30 -- zo 10:00-12:00 -- zo 19:00-21:30 (comp)
MolSporthal Den Uyt klik op de link om naar de locatie te gaanMolse klik op de link om naar de locatie te gaan woe 18:30-22:30 -- zat 19:30-22:00 -- zon 19:00-21:30
MortselGem. Sporthal Den Drab klik op de link om naar de locatie te gaanPoona Mortsel klik op de link om naar de locatie te gaan ma 18:00-23:00 (comp) -- do 19:00-21:00
Sporthal Kon. Atheneum Mortsel klik op de link om naar de locatie te gaanOlympia klik op de link om naar de locatie te gaan do 20:00-22:00
NoorderwijkSporthal Noorderwijk Chiro klik op de link om naar de locatie te gaanNoorderwijkse klik op de link om naar de locatie te gaan ma 17:30-19:00 -- di/woe 20:30-22:30 -- do 17:00-19:00 / 21:00-23:00 -- vr 17:00-18:00 -- zo 19:00-21:00
Oelegem (Broechem)Sporthal Het Loo klik op de link om naar de locatie te gaanOelegem klik op de link om naar de locatie te gaan ma 18:00-20:00(jeugd) -- di 20:00-22:30 -- zo 19:00-22:00
Onze-Lieve-Vrouw-WaverSporthal Bruultjeshoek klik op de link om naar de locatie te gaanWaverse klik op de link om naar de locatie te gaan woe 20:00-23:00 -- vrij 20:00-23:00 -- zat 10:00-12:00 -- zat 10:00-13:00(comp) -- zon 14:00-17:00(comp)
PutteSporthal Klein Boom klik op de link om naar de locatie te gaanKlein Boom klik op de link om naar de locatie te gaan ma 20:00-23:00 -- woe 19:00-20:00 (jeugd) -- woe 20:00-21:00 (recre) -- woe 21:00-23:30 -- za 9:00-12:30 (comp)
Puurs (Breendonk)Sporthal Vrijhals klik op de link om naar de locatie te gaanShuttle Puurs klik op de link om naar de locatie te gaan do 20:00-23:00 -- zo 9:00-12:00 -- zo 13:00-16:00 (comp)
ReetSportschuur Reet klik op de link om naar de locatie te gaanRita Serveert klik op de link om naar de locatie te gaan woe 20:00-22:00 (competitietraining)
Sportschuur Reet klik op de link om naar de locatie te gaanDe Klamp klik op de link om naar de locatie te gaan ma 18:30-21:00 (recreanten) -- wo 18:30-20:00 (jeugd) -- vr 19:00-20:30 (jeugd)
RetieSporthal Retie klik op de link om naar de locatie te gaanBaret klik op de link om naar de locatie te gaan maa 20:00-23:00 -- woe 19:00-20:00 -- don 13:00-15:00 -- zon (jeugdtr) 9:00-12:00 en (comp) 19:00-22:00
RijkevorselSporthal De Valk klik op de link om naar de locatie te gaanRijkerack klik op de link om naar de locatie te gaan di 20:30-22:30 (volw) -- woe 17:30-19:30 (jeugd) -- woe 19:30-21:30 (volw) -- za 10:30-12:30 (jeugd) -- zo 19:00-21:00 (volw)
SchotenSporthal Vordensteyn klik op de link om naar de locatie te gaanBacss klik op de link om naar de locatie te gaan ma 19:00-23:00 -- wo 19:00-21:00
Sint - Katelijne - WaverSportcentrum Heiveld klik op de link om naar de locatie te gaanWak Waver klik op de link om naar de locatie te gaan ma 19:00-22:00 -- do 19:30-22:00 -- za 14:00-17:00 (comp)
Sint-Jozef (Rijkevorsel)Sporthal Kuiperij klik op de link om naar de locatie te gaanRijkerack klik op de link om naar de locatie te gaan di 20:00-23:00
St.-Antonius-ZoerselBasisschool St. Antonius (Achterstraat) klik op de link om naar de locatie te gaanZoersel klik op de link om naar de locatie te gaan woe 19:30-23:00 -- vr 17:00-19:30
Terhagen (Rumst) Sporthal 't Uitgedekt Schoor klik op de link om naar de locatie te gaanDe Klamp klik op de link om naar de locatie te gaan di 18:30-22:00 (training) -- do 18:30-21:00 -- vr 18:30-20:00 (jeugd) -- zo 18:00-21:00 (comp)
TurnhoutStedelijke Sporthal Zevendonk klik op de link om naar de locatie te gaanTurnhout Badmintonclub klik op de link om naar de locatie te gaan di 20:00-23:00 -- woe 18:00-20:30 -- za 14:00-17:00 (comp)
WalemSportarena klik op de link om naar de locatie te gaanBD Opslag klik op de link om naar de locatie te gaan vr 19:00-21:00
WiekevorstSporthal De Wimpel klik op de link om naar de locatie te gaanNoorderwijkse klik op de link om naar de locatie te gaan ma 20:00-22:30
WillebroekSporthal Piepel klik op de link om naar de locatie te gaanGroot-Willebroek klik op de link om naar de locatie te gaan di 20:00-22:00
Sporthal Klein Willebroek klik op de link om naar de locatie te gaanWillebroekse klik op de link om naar de locatie te gaan ma 20:00-23:00 -- woe 19:00-23:00
WilrijkLeonardo Lyceum klik op de link om naar de locatie te gaanRoyal Antwerp klik op de link om naar de locatie te gaan di 20:30-22:30 (comp.train en vrijspel van 5/9 - 26/4)
Wilrijksplein klik op de link om naar de locatie te gaanAIB klik op de link om naar de locatie te gaan ma 17:00-20:00(jeugd) -- za&zo 9:00-12:00(mannen)
WuustwezelSporthal Koch klik op de link om naar de locatie te gaanBC Kochsegoed klik op de link om naar de locatie te gaan do 20:00-22:00
Gem. Sporthal Wuustwezel klik op de link om naar de locatie te gaanTorpedo Wuustwezel klik op de link om naar de locatie te gaan do 20:00-23:00
ZandhovenSportcomplex 'Het Veld' klik op de link om naar de locatie te gaanGroot-Zandhovense BC klik op de link om naar de locatie te gaan ma 20:00-22:30
Sporthal VTI klik op de link om naar de locatie te gaanGroot-Zandhovense BC klik op de link om naar de locatie te gaan vr 20:00-22:30
ZoerselGEA Happel Arena klik op de link om naar de locatie te gaanZoersel klik op de link om naar de locatie te gaan zo 9:00-12:00 (jeugdtr) -- zo 12:00-15:00 (comp+vrijspel) -- do 20:00-21:30
ZwijndrechtGem. Sporthal Zwijndrecht klik op de link om naar de locatie te gaanZwijndrecht klik op de link om naar de locatie te gaan di 19:00-20:00(jeugd) -- di 20:00-23:00(volw) -- woe 15:30-17:00(jeugd) -- do 20:00-23:00(volw) -- vr 15:00-17:00(senioren) -- vr 17:00-19:00(jeugd) -- zo 10:00-12:00(j&v) -- zo 16:00-19:00(compet)